פרסומת אחת וחזרנו....
takeme QR design takeme QR Banner
images/previewAds/pastebuy_ninja_850x400.png

 

איך מגיעים - פארקים ויערות (קקל)

 

ארץ ישראל היא ארץ מרהיבה ביופייה ולמרות ששטחה לא כזה גדול, אנו בהחלט יכולים להתגאות בשפע של פינות טבע קסומות ובמבחר עצום של מקומות לטיולים מרתקים. למעשה, כל הפארקים והיערות שיש לנו היום לא היו קיימים כאן מאז ומעולם. קקל (קרן קיימת לישראל) נוסדה רק בראשית המאה הקודמת והיא זו שאחראית על כל האושר הירוק שיש לנו היום ברחבי הארץ. במהלך קצת יותר ממאה שנים היא נטעה למעלה מ- 240 מיליון עצים על פני 920 אלף דונם ומטפלת בעוד כ- 400 אלף דונם חורש טבעי. מאוחר יותר אליה הצטרפה גם רשות הטבע והגנים ויחד הן עד עצם היום הזה מטפחות, נוטעות, מטפלות ושומרות על אוצרות הטבע של ארץ ישראל. פארק איילון, רמת הנדיב, נאות קדומים, מיני ישראל, יער כרמל, יער בן שמן, הר חרמון, נחל תלם, פארק נחל חדרה – זו רק חלק מהרשימה. למעשה, כל מי שליבו חושק בפיסת טבע קסומה יכול בקלות להגיע לכל פינת חמד שהוא רק רוצה, בדרום, בצפון או במרכז. במיוחד כשהטכנולוגיה מציעה לנו היום אפשרות להיעזר במדריכים שיש ברשת האינטרנט אודות אתרים אלה ואחרים. יחד עם המדריכים וההמלצות תמצאו שם גם הסברים מדויקים – איך מגיעים לאתר, לפארק או ליער שבחרתם.

 

איך מגיעים – אתר של רשות הטבע והגנים ושל קקל

לשאלה איך מגיעים לפארק או ליער זה או אחר, אפשר לקבל תשובה באתר של רשות הטבע והגנים וגם של קקל. שם תמצאו המון מידע אודות טיולים, אירועים, אטרקציות, מסלולים והמלצות, כולל הסברים על איך להגיע למקום. מה שכן, הסברים אלה לא תמיד עוזרים לאנשים ומומלץ להיעזר באתרים פרטיים המרכזים מידע אודות אתרים אלה ומציעים מערכת מפות משוכללת.

 

איך מגיעים – אתרי טיולים פרטיים לפי אזורים בארץ

ברשת תמצאו היום שפע של אתרים פרטיים העוסקים בנושא של טיולים בארץ. באתרים אלה תוכלו לקבל מידע אודות הפארקים והיערות המומלצים לטיול לפי אזורים בארץ, מועדי פעילויות ורשימת חברות המציעות שירותים שונים למטיילים.

 

איך מגיעים – אתרי טיולים פרטיים לפי נושאים

ברשת ישנם גם אתרי אינטרנט המרכזים מידע על טיולים לפי נושאים ספציפיים. טיולי מים, טיולים לפארקים וליערות קקל, טיולי שטח וכו. כך למשל, באתר איך להגיע תוכלו לקבל אינפורמאציה מדויקת לפי הנשא המעניין אתכם וגם עם מפת הגעה מדויקת, שתקבלו בעזרת מערכת חכמה הפועלת 24 שעות ביממה. בלחיצת כפתור אחת תוכלו להגיע לכל מקום בארץ, אפילו מבלי לדעת את הכתובת של היעד הרצוי.בר קוד מעוצב של מגיעים בקליק

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution