פרסומת אחת וחזרנו....
takeme QR design takeme QR Banner
images/previewAds/pastebuy_ninja_850x400.png

כרטיסים זולים להופעות והצגות

 

 

כרטיסים להופעה או להצגה זה לא דבר זול, במיוחד כשמדובר על הופעה של אומן מחול או על יציאה להצגה של משפחה שלמה. התענוג, למרות תרומתו העצומה לפן התרבותי שלנו ועל אף העובדה שהוא נמשך שעות בודדות, לעיתים יכול לעלות לנו כמו משכורת חודשית. זו הסיבה שרבים בימינו פשוט מוותרים עליו או לחלופין מוותרים על דברים אחרים שתכננו לעשות באותו החודש, שלא לדבר על אלה הנכנסים למינוס. וחבל מפני שהם לא יודעים כי יש דבר כזה – כרטיסים זולים להופעות והצגות. למעשה, מרבית המבקרים בהופעות, בהצגות, בקולנוע ובמופעי בידור אחרים, רוכשים את הכרטיסים שלהם לא במחיר מלא אלא עם הנחות מאוד משמעותיות. כי זה אפשרי ומאוד נפוץ – מדוע לא לנצל מה שמגיע לנו?

 

כרטיסים זולים להופעות והצגות – ועד העובדים 

הדרך הטובה ביותר, שכן גם הדרך הישנה והמוכרת היטב במחוזותינו, היא לרכוש כרטיסים זולים דרך ועדי עובדים. אם הינכם עובדים בארגון גדול שיש לו ועד עובדים כמו חברת חשמל, קופת חולים כללית, ביטוח לאומי, אורנג, סלקום ועוד רבות אחרות, סביר להניח שתמצאו שם כרטיסים להופעה שרציתם וכמובן בהנחה משמעותית המגיעה לעיתים ללמעלה מ- 50%. גם חיילים, סטודנטים תושבי העיר וגמלאים, אם יפנו לארגון המייצג אותם, ייהנו מהנחות משמעותיות, זאת כמובן בהצגת כרטיס מגנטי רלוונטי.

 

כרטיסים זולים להופעות והצגות – מועדון חברים

בשנים האחרונות קמו להן בישראל מספר רב של מועדוני חברים במסגרות שונות: תחום העיסוק, רשתות מזון או בגדים, בנקים וחברות אשראי. כל אלה מציעים לחברים הרשומים שלהם ליהנות מהנחות של עשרות אחוזים להצגות ולמופעים שונים. ישנו מועדון חבר של עובדי המדינה, מועדון הייטק זון של עובדי היי-טק, בהצדעה של חיילים ומשרתים במילואים, כרטיס מועדון של שופרסל וכן הלאה. כנסו לאתרי האינטרנט ובדקו מה הם מציעים בתחום התרבות והפנאי.

 

כרטיסים זולים להופעות והצגות – יד שנייה

במקביל למועדוני חברים החל לאחרונה לפרוח ולשגשג תחום כרטיסי יד שנייה. אלה הם כרטיסים משומשים, כאלה שכבר נרכשו מהמקור וכעת צריכים להימכר לקוני יד שנייה ולאו דווקא בדרך של ספסרות. לרוב הם נמכרים סמוך למועד האירוע וככל שמתקרבים אליו עולה גם מספר המחפשים לכרטיסים זולים. וכאן מדובר בכל סוגי המופעים, ההצגות ואירוע בילוי ופנאי אחרים. כנסו לאתרי אינטרנט יד שנייה כמו יד 2, WIN WIN, הומלס,  Goticket ותוכלו למצוא שם כמעט הכל ומהכל. את החיפוש תוכלו לבצע לפי תאריך האירוע או השם וכמובן תוכלו גם להתמקח על המחיר.

 

 

 בר קוד מעוצב של מגיעים בקליק

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution