פרסומת אחת וחזרנו....
takeme QR design takeme QR Banner
images/previewAds/pastebuy_ninja_850x400.png

לבחור את המיקום המושלם לחתונה שלכם

בחירת המיקום לחתונה היא אחד הדברים הראשונים שכל זוג עושה אחרי שהוא מחליט להתחתן. מי מאיתנו לא היה רוצה להתחתן במיקום מושלם, כזה שיהיה ברור שהוא המתאים ביותר לאירוע ולאופי של הזוג המאושר. זוגות רבים נאלצים להתפשר, מסיבות כלכליות, משפחתיות ואחרות, על המיקום של החתונה, ועבורם כנראה החתונה אינה מושלמת באמת, מוצלחת ככל שתהיה. כדי שלא תמצאו את עצמכם במצב הזה, אתם צריכים קודם כל להבין איזה מין זוג אתם, ורק אחר כך להתאים לאופי שלכם את הסטייל של החתונה.

 

את רוב הזוגות שעומדים להתחתן ניתן לחלק לאחת מארבע הקטגוריות שבהמשך. קראו את התיאורים ונסו  לחשוב איזה מהם מתאר נכון יותר את הזוגיות שלכם או את סגנון החתונה שהייתם רוצים לעצמכם. ההתאמה כמובן אינה חייבת להיות אחד לאחד, אבל מספיק עם התיאור קולע לפחות חלקית, כדי שתוכלו לקבל כיוון כללי לסגנון החתונה שמומלץ עבורכם:

 

 

בוגרי הרומן הרומנטי

הזוגות האלה התחילו לחלום על החתונה שלהם כבר בדייט הראשון, והיא צריכה להיות מאוד דומה לחתונה בקומדיה הרומנטית החביבה עליהם. בוגרי הרומן הרומנטי ילכו כמעט תמיד על חתונה קלאסית, אלגנטית, באולם אירועים עם שטיח אדום ונרות דולקים בכניסה ושובל של ורדים בדרך לחופה על במה מוגבהת מול כל המשפחה והחברים.

 

חיות המסיבה

אי אפשר לצפות שחיות המסיבה יקדישו יותר מדי מחשבה להתאמה בין צבע המפיות על השולחנות לצבע הפרחים בשולי הבמה. אלה זוגות שמסתכלים פחות על הצד הטקסי של החתונה, ויותר על הצד המסיבתי. הם יבדקו טוב טוב את כל סוגי האלכוהול שיהיו בבר, יקפידו על רחבת ריקודים ענקית שתתפוס את מרכז תשומת הלב, וימשיכו לרקוד עם החברים הקרובים עד הבוקר. להם יהיה חשוב למצוא מיקום לחתונה בלי שום שכן שהרעש והמוזיקה יכולים להפריע לו, ולא משנה אם זה הנגר שהוסב לאולם באזור תעשייה, גן אירועים מחוץ לעיר או חוף הים.

 

בגלל המסורת

זוגות מסורתיים הם לאו דווקא מי שחובשים כיפה או מגיעים ממשפחה מסורתית או שומרת מצוות. לפעמים הם בני זוג חילונים לחלוטין, אבל עם אופי קצת יותר שמרן מהממוצע, שבכלל לא מבינים למה צריך את כל הבלגן הזה. זוגות כאלה ילכו על חתונה קטנה, עם חוג מכרים מצומצם, בלי מצגות משוכללות, פירוטכניקה וגימיקים, בבית של ההורים, או סתם ברבנות.

 

מחוץ לקופסה

בקטגוריה הזו נמצאים בעצם כל הזוגות שלא נופלים באף קטגוריה אחרת, והחתונה שלהם היא משהו שונה, כזה שמתאים בדיוק בשבילם, ורק להם. זו יכולה להיות הפקה מטורפת, לוקיישן יוצא דופן, טקס ייחודי או כל דבר אחר שישאיר את האורחים בפה פעור. זוגות כאלה יכולים להתחתן בשמורת טבע, על מצוק במדבר, בספארי, על חוף הים בזריחה, או אולי בכלל בחול - אף פעם אי אפשר באמת לצפות אותם מראש.

 

הצלחתם למצוא את עצמכם בתור אחד מסוגי הזוגות? מצוין. עכשיו תוכלו להתחיל לתכנן טוב יותר את המיקום של החתונה שלכם. נדמה לכם שאף אחת מהקטגוריות לא מתארת אתכם? תוכלו להיכנס לבלוג חתונות ולמצוא רעיונות וכיוונים שיוכלו להתחבר אליכם.

מחבר: רוני     , תאריך: 18 לאוגוסט 2013בר קוד מעוצב של מגיעים בקליק

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution