פרסומת אחת וחזרנו....
takeme QR design takeme QR Banner
images/previewAds/pastebuy_ninja_850x400.png

למה חשובה מפת הגעה מדויקת

 

היום, בעידן הטכנולוגיות הגבוהות והמחשבים ובתקופה בה מחירי הדלק מצווים עלינו להיות חסכוניים, חשיבותה של מפת הגעה מדויקת אינה מוטלת בספק. בין אם אנו עורכים אירוע ורוצים לדעת שכל האורחים יגיעו למקום הנכון ובזמן, בין אנו פותחים אתר אינטרנט ומבקשים ליידע את הגולשים במיקום הימצאות בית העסק, ובין אם סתם ככה קבענו עם החברים להיפגש בטבע לטיול אופניים בסוף השבוע - מפת הגעה מדויקת היא הפתרון הטוב ביותר לכולם. היא חוסכת כסף, זמן, מאמצים, טרטורים ואי הבנות. היום זו כבר לא בעיה, אפשר להיכנס לאחד מאתרי המפות ברשת, להדפיס או לשמור כקובץ מפה מדויקת של האזור הרצוי ולשלוח אותה לכל אותם האנשים שאנו מצפים לבואם. זו יכולה להיות מפה של כל מקום: רחוב, שכונה, יער, שמורת טבע, מתחם עסקים, אזור תעשייה וכן הלאה.

 

מפת הגעה מדויקת לעסקים

בענף העסקים, כשהזמן מתורגם לכסף, הדאגה לנאמנותם של הלקוחות עומדת בראש סדר העדיפויות, מפת הגעה מדויקת היא ההבדל הקטן בין הצלחה לכישלון. היום, כמעט כל האתרים באינטרנט בתחום העסקים, בנוסף לשלל המידע החיוני אודות בית העסק, מפרסמים גם מפת הגעה ללקוחות ולספקים. זה מראה על רצינות והבנת צורכי הגולשים, שכן מאפשר לכל אחד להגיע אליהם בקלות, במהירות ובלי הרבה כאב ראש. הדבר אגב, מתבצע באופן מאוד פשוט, ללא צורך בשירותיהם של מתכנני אתרים מקצועיים.

 

מפת הגעה מדויקת לאירועים

כשעורכים אירוע נהוג לצרף להזמנה מפת הגעה מדויקת. הדבר מאוד מקל על כל מי שמגיע לאירוע ומבטיח למארחים להיות בטוחים כי כולם יגיעו בזמן. מה גם, זה מבטיח שבאמצע האירוע הם לא יקבלו שטף של שיחות טלפון: באיזו צומת לפנות? איזה רחוב זה? האם אפשר לרדת בכביש גהה? ועוד שורת שאלות שהופכות את השמחה לדיכאון, גוזלות זמן ולא מאפשרות להפנות את תשומת הלב לאורחים שכבר נמצאים באירוע. בשביל זה, מומלץ לצרף להזמנה לאירוע מפת הגעה, בין אם זו הזמנה מודפסת ובין אם זו הזמנה דיגיטלית הנשלחת באינטרנט.

 

מפת הגעה מדויקת למפגשים 

לא רק באירועים כמו חתונה, בר או בת מצווה, ברית או בריתה, מסיבת רווקות ועוד, רצוי לצייד את האורחים במפות הגעה. גם במפגשים כמו כנסים, הרצאות, ימי מכירות והופעות, כדאי מבעוד מועד להכין מפת הגעה ולשלוח אותה לכל המוזמנים. אפשר יחד עם המפה לצרף כמה הסברים מפורטים על דרכי הגישה למקום או לציין קווי האוטובוס המגיעים לשם.

 בר קוד מעוצב של מגיעים בקליק

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution