אטרקציות בפריז

+ מגדל אייפל (אטרקציות)


על מגדל אייפל:
מגדל אייפל הוא מגדל ברזל בפריז (המגדל תוכנן לברצלונה שבספרד אך נבנה בצרפת במלאת 100 שנה למהפכה הצרפתית) , בירת צרפת המתנשא לגובה של 324 מטר. המגדל נבנה בשנת 1889 בשאן דה מארס, ליד נהר הסן, והוא אחד האתרים המפורסמים ביותר בעולם. המגדל נקרא על שם המהנדס גוסטב אייפל שבנה אותו. מיליוני תיירים את המגדל מדי שנה. המגדל, שבנייתו עוררה בזמנו התנגדות רבה, עד שנשקל לפרקו, הוא כיום סימן ההיכר של העיר ובין המבנים המוכרים בעולם. בימים בהירים השמש גורמת לקורות המתכת שנחשפות ישירות לאורה להתרחב עד כדי כך שהמגדל נוטה ב-16–18 סנטימטר ממנה והלאה. לאחר שקיעת החמה חוזר המגדל למצבו המאונך הרגיל.
כתובת: 5 avenue Anatole France – Champ de Mars , פריז ,
אתר אינטרנט: מגדל אייפל לחץ כאן


לדף הבית של מגדל אייפל לחץ כאן

+ מוזיאון הלובר (אטרקציות)


על מוזיאון הלובר:
מוזיאון הלובר בפריז הוא המוזיאון להיסטוריה אמנותית, אדריכלית ופוליטית ארוכת שנים הוא אחד המוזיאונים הוותיקים, הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם. גודלו 100,160 מטרים רבועים, מהם 58,470 מוקדשים לתצוגות. ההיסטוריה של המבנה החלה כמעט לפני אלף שנה, והמבנה הנוכחי התפתח מארמון שהחל להיבנות במאה השש-עשרה. מוזיאון הלובר ממוקם במרכז פריז, בגדה הימנית שברובע הראשון של העיר בין נהר הסן לרחוב ריבולי, ובין גני טווילרי לכנסיית סן-ז'רמן .כיום הוא משכנן של יצירות אמנות מהמפורסמות והיפות בעולם, בינן המונה ליזה, המדונה והילד עם אנה הקדושה והמדונה של הסלעים של לאונרדו דה וינצ'י, החירות מובילה את העם של אז'ן דלקרואה ועוד רבים.
טלפון: +33 (0)1 40 20 53 17
כתובת: Musée du Louvre, 75058 Paris , פריז ,


לדף הבית של מוזיאון הלובר לחץ כאן

+ מולאן רוז' (אטרקציות)


על מולאן רוז':
המולן רוז' הוא שמו של תיאטרון בפריז שבו מוצגים מופעי קברט צרפתי מסורתי. התיאטרון נבנה בשנת 1889 על ידי חוזה אולה בשדרת קלישי שברובע ה-18 של פריז, בקרבת מונמארטר ופיגאל. התיאטרון ידוע בטחנת הרוח האדומה המצוייה על גג המבנה. תיאטרון מסורתי זה הפך לסמל של התרבות הבוהמיינית הצרפתית וכמקור לחיקוי.
טלפון: +33 01 53 09 82 82
פקס: +33 01 46 06 40 06
כתובת: 82 boulevard de clichy , פריז ,
אתר אינטרנט: מולאן רוז' לחץ כאן


לדף הבית של מולאן רוז' לחץ כאן

+ פאלה חיאל (אטרקציות)


כתובת: , פריז ,


לדף הבית של פאלה חיאל לחץ כאן

+ בסטיליה (אטרקציות)


כתובת: , פריז ,


לדף הבית של בסטיליה לחץ כאן

+ מונמארטר (אטרקציות)


על מונמארטר:
השם מונמארטר "הר הקדושים המעונים" , בשל האמונה שראשיהם של הבישוף דני הקדוש וקדושים נוספים נערפו על הגבעה בסביבות שנת 272.הכיכר המרכזית ברובע מונמארטר, פלאס די טרטר, הומה מדי יום ומדי ערב בעשרות ציירי פורטרטים, קריקטוריסטים, אמני רחוב, ובאלפי תיירים הפוקדים את דוכני האמנים, המסעדות ובתי הקפה. בסמוך לכיכר, בביתו של האמן מוריס אוטריו, נמצא כיום מוזיאון מונמארטר המציג את עבודותיהם של אמני העבר המפורסמים של הרובע. אמנים רבים קבורים היום בבית הקברות של מונמארטר ובבית הקברות סן ונסן, המהווים בשל כך אתרי תיירות. בשל חשיבותו ההיסטורית ויופיו של הרובע, הוא מוגדר כאתר היסטורי, ואסורה בו בנייה שאינה משתלבת באופיו המקורי.
כתובת: rue ordener , פריז ,
אתר אינטרנט: מונמארטר לחץ כאן


לדף הבית של מונמארטר לחץ כאן

+ מונפרנאס (אטרקציות)


על מונפרנאס:
מגדל מֶן-מוֹנְפַּרְנַאס , המוכר יותר בשם מגדל מונפרנאס, הוא גורד שחקים בן 210 מטר (59 קומות) בשכונת מונפרנאס בפריז, שתוכנן בידי האדריכלים רוז'ה סובו, אז'ן בודואן, אורבן קסן ולואי וואם דה מריאן. הוא הבניין הגבוה ביותר בצרפת. בעת בנייתו הוא היה הבניין הגבוה ביותר באירופה. ביום בהיר ניתן להשקיף מן המצפה שבראש הבניין למרחק 40 קילומטר לכל כיוון. משלים מגדל מונפרנאס יחד עם מגדל אייפל, ארמון שאיו, הטרוקדרו בית הספר הצבאי והגרנד ארש קו ישר אחד הנראה בקו הרקיע של העיר.
טלפון: +33 01 45 38 52 56
כתובת: 33 avenue du Maine , פריז ,
אתר אינטרנט: מונפרנאס לחץ כאן


לדף הבית של מונפרנאס לחץ כאן

+ ארמון המלך לואי ה-1 (אטרקציות)


כתובת: , ורסאי ,


לדף הבית של ארמון המלך לואי ה-1 לחץ כאן

+ יורו- דיסני (אטרקציות)


טלפון: +33 1 60 30 60 53
כתובת: bd du Grand Fosse , פריז ,


לדף הבית של יורו- דיסני לחץ כאן

+ עמק הלואר (אטרקציות)


על עמק הלואר:
עמק הלואר הוא שמו של אזור גאוגרפי בלב צרפת המשתרע לאורכו של הקטע המרכזי של נהר הלואר, הארוך בנהרות צרפת, ובמיוחד קטעו שבין סילי-סיר-לואר במזרח לבין שאלון-סיר-לואר במערב, אשר הוכלל בשנת 2000 ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. האזור הוא חלון תצוגה מרהיב של נוף, תרבות ואדריכלות, וכולל ערים עתיקות, כפרים ציוריים ומספר יוצא דופן של טירות שנבנו בידי אצולת צרפת ומלכיה לאורך הדורות טרום המהפכה הצרפתית. אזור זה אף נחשב כערש הלשון הצרפתית, וידוע גם בתעשיית היין שבו.
כתובת: , פריז ,


לדף הבית של עמק הלואר לחץ כאן

+ צ'ארלס דה גול (שדה תעופה)


כתובת: , פריז ,


לדף הבית של צ'ארלס דה גול לחץ כאן

+ אורלי (שדה תעופה)


כתובת: , פריז ,


לדף הבית של אורלי לחץ כאן

+ קתדרלת נוטרדאם (אטרקציות)


על קתדרלת נוטרדאם:
קתדרלת נוטרדאם דה פארי היא קתדרלה גותית בעיר פריז, מקום מושבו של הארכיבישוף של פריז. הקתדרלה נמצאת בלבה הגאוגרפי וההיסטורי של פריז, באי איל דה לה סיטה שבלב נהר הסן, במקום שמשמש לפולחן מזה כ-2,000 שנה. משמעות שמה של הקתדרלה בצרפתית היא "גבירתנו". כנסיות וקתדרלות רבות בצרפת ובמדינות דוברות צרפתית אחרות קרויות בשם "נוטרדאם" (על שם מרים, אם ישו), ולכן נהוג להבדיל את זו שבפריז על ידי הוספת הסיומת "דה פארי", כלומר: "של (העיר) פריז". הקתדרלה נחשבת לליבה ההיסטורי של העיר ולאחד מסמליה המוכרים, והיא אחד ממוקדי התיירות החשובים והמרכזיים בעיר עד היום.
טלפון: +33 (0)1 42 34 56 10


לדף הבית של קתדרלת נוטרדאם לחץ כאן

+ שאנז אליזה ושער הניצחון (אטרקציות)


על שאנז אליזה ושער הניצחון:
שער הניצחון נבנה בפקודתו של נפוליאון, ע"י האדריכל ז'אן שלגרן . הבנייה החלה בשנת 1806 ונסתימה רק 30 שנה לאחר מכן, בשנת 1836. גובהו כ-50 מ', ורוחבו כ-45 מ'. על החלק העליון של השער, ישנו עיטור של תיאור יציאת המתנדבים ב-1792, השער נמצא במרכזה של כיכר האטואל. ומהגג ניתן לראות את כל 12 הדרכים היוצאות ממנה. העלייה מתבצעת בתוך רגל אחת של השער, והירידה מתבצעת דרך הרגל השנייה. השער ממוקם בסופו של השאנז אליזה הרחוב המרכזי בפריז על כיכר שארל דה גול, המוקף בכחמישה נתיבי תחבורה. ניתן להגיע לשער הניצחון דרך מנהרה תת-קרקעית. שמתחתיה נמצא קבר החייל האלמוני, לזכר החיילים שנפלו במלחמות של צרפת.


לדף הבית של שאנז אליזה ושער הניצחון לחץ כאן

+ איל דה לה סיטה (אטרקציות)


על איל דה לה סיטה:
איל דה לה סיטה (האי הגדול) אחד משני האיים שבנהר הסן הנמצאים במרכזה של פריז, צרפת, והגרעין ההיסטורי ממנו התפתחה העיר. בקצה המערבי של האי היה ארמון מאז התקופה הרומית, ואילו הקצה המזרחי הוקדש מאז אותה תקופה לענייני דת, במיוחד מאז בניית קתדרלה במקום במאה העשירית, היכן שניצבת כיום קתדרלת נוטרדאם. השטח בין הקצוות יועד למגורים ולמסחר עד שנות החמישים של המאה ה-19, אך מאז אוכלס בבנייני משרד המשטרה, היכל הצדק הפריזאי , בית החולים אוטל דייה ועוד. רק החלקים המערבי והצפוני של האי משמשים כיום למגורים, בהם כמה שרידים לבתים מהמאה ה-16.


לדף הבית של איל דה לה סיטה לחץ כאן

+ רובע המארה (אטרקציות)


על רובע המארה:
המָארֶה הנו אזור בפריז, צרפת, שהיה בעברו הרובע היהודי ומעוז הבורגנות, וידוע כיום בעיקר הודות לחיי הלילה הערים של הקהילה ההומוסקסואלית שמתנהלים בו.
כתובת: Le Marais, Rue Sainte-Croix de la Bretonnerie , פריז ,
אתר אינטרנט: רובע המארה לחץ כאן


לדף הבית של רובע המארה לחץ כאן

+ בית חב"ד בשאנז אליזה (אטרקציות)


טלפון: +33 01 53 75 36 01
כתובת: 122, avenue des Champs-Élysées 75008 , פריז ,


לדף הבית של בית חב"ד בשאנז אליזה לחץ כאן

+ איל סן לואי (אטרקציות)


על איל סן לואי:
איל סן לואי (האי הקטן מבין שני האיים שבנהר הסן בפריז), איל סן לואי שייך לרובע הרביעי של העיר, והוא נקרא על שמו של לואי התשיעי מלך צרפת (לואי הקדוש). האי מחובר במערכת גשרים ליתר חלקי פריז, בגדה הימנית ובגדה השמאלית, וכן לאיל דה לה סיטה, באמצעות גשר סן לואי. בעבר שני איים ששמשו כשדה מרעה עבור בקר וכאזור לאכסון עצים. בנייתו הצפופה במהלך המאה ה-17, בעת מלכותם של אנרי הרביעי ולואי השלושה עשר, היא אחת הדוגמאות הראשונות לתכנון עירוני. האזור מופה ונבנה מקצה לקצה, והפך למעין אואזיס שליו ורגוע בלב העיר הרוגשת. לאי רחוב ראשי אחד, אשר חוצה אותו ממזרח למערב ,ומשמש כיום בעיקר למגורים.
כתובת: Île Saint-Louis , פריז ,


לדף הבית של איל סן לואי לחץ כאן

+ גשר האוהבים (המנעולים) (אטרקציות)


על גשר האוהבים (המנעולים):
בין הרובע הלטיני של פריז למוזיאון הלובר נבנה גשר צר (בשנים 1804-1801) להולכי רגל בלבד והוא נועד לשמש כגשר לחציית נהר הסן שבפריז . אולם גשר Pont des Arts הוא מוקד עלייה לרגל לזוגות האוהבים שמגיעים לעיר ומשאירים בו חותמת בדמות "מנעול אהבה". הייחודיות של הגשר הינו כמות המנעולים שזוגות תלו על המעקות של הגשר בשני הצדדים כאות אהבה. המנהג המיוחד הזה כולל רשימת השמות האוהבים על המנעול (או כל מסר אהבה אחר), נעילתו על אחת המעקות של הגשר, ולזרוק את המפתח לסיין כאות לאהבתם ולמחוייבותם. מאחר וכמות המנעולים שמצטברת על גשר גורמת למעמסה לכן עיריית פריז מפנה את כל המנעולים מהגשר כדי למנוע את קריסתו.
כתובת: Quai De Conti , פריז ,נהר הסן


לדף הבית של גשר האוהבים (המנעולים) לחץ כאן
*הוראות הגעה ל "אטרקציות בפריז" סרוק את הברקוד וההוראות הגעה יעברו אליך אוטומטית לסמארטפון.

SendToPhone.png

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution