תיירות בירושלים

+ מתחם התחנה (אטרקציות)


על מתחם התחנה:
בין חוף הים לשכונות נווה צדק ומנשייה פעלה במקום זה משנת 1892 ועד 1948 תחנת הרכבת בקו יפו-ירושלים. היה זה קו הרכבת הראשון במרחב שבין טורקיה למצריים ואמצעי התחבורה הראשון להחליף את הגמל בהעברת משאות כבדים למרחקים. הרעיון להקמתה של מסילת הברזל הוצע לראשונה כבר בשנות ה-50 של המאה ה-19, על ידי משה מונטיפיורי, שביקש לפתח בארץ ישראל תעשייה מודרנית ונתקל בקשיים בשל מחסור באמצעים להובלת מכונות וחומרי גלם.
כתובת: יחיאל קויפמן 1 , תל אביב יפו ,נווה צדק - מתחם התחנה , באזור המרכז
אתר אינטרנט: מתחם התחנה לחץ כאן


לדף הבית של מתחם התחנה לחץ כאן

+ גן החיות התנכי בירושלים (אטרקציות)


על גן החיות התנכי בירושלים:
גן החיות התנ''כי שוכן כיום בעמק יפהפה בדרום-מערבה של ירושלים, ומשתרע על שטח של 250 דונם לערך. בגן מערכת של בריכות, אגם גדול ומפלים המקושרים ביניהם. משטחי דשא נרחבים ושפע של פינות חמד מוצלות מקיפים את מקורות המים. האגם מלאכותי ומימיו מטוהרים וממוחזרים. הגן בנוי בשני מפלסים לאורכם נמצאות תצוגות בעלי-החיים, ומסלול התנועה בו מעגלי. בין שני המפלסים מקשרים שבילים ובהם נמצאות תצוגות נוספות.
טלפון: 02-6750111
פקס: 02-6430122


לדף הבית של גן החיות התנכי בירושלים לחץ כאן

+ מוזיאון המדע בירושלים (אטרקציות)


על מוזיאון המדע בירושלים:
ביקור במוזיאון המדע בירושלים הינו חוויה מהנה המרחיבה את הידע בכל הקשור במדע ובטכנולוגיה. במוזיאון ישנן תערוכות אינטראקטיביות המשלבות יצירות אומנות, ופעילויות לכל המשפחה המגשרות בין האדם לבין המדען. המוזיאון הוא אטרקציה מיוחדת לילדים עם תערוכות שמסבירות לילדים מה מקיף אותם, החל מעקרונות הארכיטקטורה ועד לכיצד חוקי הפיזיקה פועלים בפארק השעשועים. מיקום המוזיאון בקריית המוזיאונים, רק חמש דקות הליכה ממוזיאון ישראל ומהמלונות על רחוב הרצל הראשי, בהחלט הופך אותו לנגיש ונוח לביקור.
טלפון: 02-6544888
כתובת: המוזיאונים 3 , ירושלים , , באזור הירושלים


לדף הבית של מוזיאון המדע בירושלים לחץ כאן

+ מגדל דוד (אטרקציות)


על מגדל דוד:
מוזיאון מגדל דוד מבטא אולי יותר מכל את הגיוון התרבותי, ההיסטורי והארכיאולוגי המרתק של ירושלים. העיר, אשר במשך 3000 שנה נכבשה על ידי אינספור מלכים, כובשים וקדושים מכל הארצות ודתות המובילות בעולם, זכתה לחותם היסטורי ותקופתי של כל אחד מכובשיה, ומגדל דוד והמצודה השוכנת למרגלותיו משקפים את המציאות ההיסטורית הזו בצורה ייחודית ומרתקת בירושלים. המגדל עצמו, צריח מסגד שהעותומאנים הוסיפו למסגד ממלוקי, הינו אחד המבנים הבולטים בירושלים והפך להיות אחד מסימניה המובהקים של העיר.
טלפון: 02-6265333
טלפון: 02-6265310
פקס: 02-6283418
כתובת: , ירושלים ,שער יפו , באזור הירושלים
אתר אינטרנט: מגדל דוד לחץ כאן


לדף הבית של מגדל דוד לחץ כאן

+ מוזיאון ישראל (אטרקציות)


על מוזיאון ישראל:
מוזיאון ישראל הוא מוסד התרבות הגדול ביותר במדינת ישראל ונמנה עם המוזיאונים לאמנות וארכאולוגיה המובילים בעולם. האוסף האנציקלופדי של המוזיאון מוצג בארבעה אגפים: אגף בצלאל לאמנות, אגף ברונפמן לארכאולוגיה, אגף מנדל לאמנות ותרבות יהודית ואגף הנוער לחינוך לאמנות. מוזיאון ישראל נוסד בשנת 1965, ובעזרת תמיכתו של חוג פטרונים מכל רחבי העולם ותרומות רבות הצליח ב-45 שנות קיומו לבנות אוסף נרחב ומגוון ובו כחצי מיליון פריטים המשקפים את מלוא המגוון של התרבות החומרית.
טלפון: 02-6708811
כתובת: שדרות רופין 11 , ירושלים , , באזור הירושלים


לדף הבית של מוזיאון ישראל לחץ כאן

+ מוזיאון המדע בירושלים (אטרקציות)


על מוזיאון המדע בירושלים:
ביקור במוזיאון המדע בירושלים הינו חוויה מהנה המרחיבה את הידע בכל הקשור במדע ובטכנולוגיה. במוזיאון ישנן תערוכות אינטראקטיביות המשלבות יצירות אומנות, ופעילויות לכל המשפחה המגשרות בין האדם לבין המדען. המוזיאון הוא אטרקציה מיוחדת לילדים עם תערוכות שמסבירות לילדים מה מקיף אותם, החל מעקרונות הארכיטקטורה ועד לכיצד חוקי הפיזיקה פועלים בפארק השעשועים. מיקום המוזיאון בקריית המוזיאונים, רק חמש דקות הליכה ממוזיאון ישראל ומהמלונות על רחוב הרצל הראשי, בהחלט הופך אותו לנגיש ונוח לביקור.
טלפון: 02-6544888
כתובת: המוזיאונים 3 , ירושלים , , באזור הירושלים


לדף הבית של מוזיאון המדע בירושלים לחץ כאן

+ העיר העתיקה ירושלים (אתרי תיירות)


על העיר העתיקה ירושלים:
ירושלים הינה העיר התיירותית הגדולה והחשובה בישראל והיא מושכת אליה מיליוני תיירים מישראל ומחו"ל מידי שנה. תיירים אלה מגיעים לירושלים, ולעיר העתיקה בפרט, וחווים את קדושתה הדתית וחשיבותה ההיסטורית במגוון האתרים השונים. רק בעיר העתיקה ניתן למצוא שילוב מדהים של אתרי תיירות ומורשת מרתקים, מוצגים ארכיאולוגיים מופלאים ומבנים מונומטליים ומקודשים לבני כל הדתות - לצד מסעות רוחניים ותרבותיים, סיפורים אנושיים, תלבושות דתיות, ריחות וצבעים.
טלפון: 02-6271422
פקס: 02-6271362
כתובת: יפו 1 , ירושלים ,העיר העתיקה , באזור הירושלים


לדף הבית של העיר העתיקה ירושלים לחץ כאן

+ מחניודה (מסעדות)


על מחניודה:
המסעדה נפתחה ביולי 2009 על ידי שלושת השפים אסף גרניט, יוסי אלעד ואורי נבון. בפברואר 2012 הוכרזה מסעדת מחניודה כמסעדת השנה של אתר וואלה, המסעדה היצירתית ביותר והמסעדה הטובה בירושלים. האוכל במסעדה מבוסס על מטבח ישראלי עכשווי הלוקח השראה מהיצע השוק בהתאם לעונות השנה.
טלפון: 02-5333442
כתובת: בית יעקב 10 , ירושלים , , באזור הירושלים


לדף הבית של מחניודה לחץ כאן

+ הכותל המערבי (אולמות מופעים)


על הכותל המערבי:
במשך הדורות, בשל האיסור לעלות להר הבית, למקום בית המקדש עצמו, הפך הכותל המערבי, הקרוב ביותר למקום קודש הקדשים, למקום תפילה וגעגועים. אליו הגיעו יהודים מן העולם כולו להתרפק על תפארת עברם. כאשר בטאו יהודים בכל הדורות את געגועיהם לירושלים, בשירה, ביצירות יודאיקה, בתיעוד, בתכשיטים ובתפילה, נחקקה דמותה של ירושלים בצורת דמותו של הכותל המערבי.
טלפון: 1-599-515-888
פקס: 02-6264828
כתובת: , ירושלים ,העיר העתיקה ירושלים , באזור הירושלים


לדף הבית של הכותל המערבי לחץ כאן

+ זאפה (אולמות מופעים)


על זאפה:
מועדון זאפה ירושלים הינו מועדון המוסיקה התוסס בירושלים אשר הוקם במסגרת תכנית כוללת לשיפור חיי התרבות והפנאי לרווחת תושבי העיר ואורחיה, תוך שימור הנופך ההיסטורי. בתוך המבנה שהוקם בתקופת המנדט הבריטי בשנת 1937 נבנה מועדון הזאפה אשר מאופיין בחלל בלתי שגרתי, באווירה ייחודית נוטפת מוסיקה ורגש ובעיצוב מודרני על רקע הזיכרונות והכיסופים של הסגנון הבינלאומי שנבנה בארץ ישראל. המקום מונה כ-350 מקומות ישיבה סביב שולחנות וכ-600 מקומות במופע עמידה.
טלפון: 03-7626666
טלפון: *9080
כתובת: דרך חברון 28 , ירושלים ,רובע המדיה JVP , באזור הירושלים והסביבה
אתר אינטרנט: זאפה לחץ כאן


לדף הבית של זאפה לחץ כאן

+ קניון ממילא אלרוב (מתחם קניות)


על קניון ממילא אלרוב:
מול שער יפו בעיר העתיקה בירושלים ניצב אחד הקניונים הייחודיים בארץ. קניון זה, אינו מקורה ברובו. קניון ממילא נחשב חלק בלתי נפרד מרובע ממילא היוקרתי, שבו מרכזי מגורים ומלונאות. יש בו עשרות חנויות של רשתות וכן בוטיקים, חנויות מזכרות ומתנות וכן בתי קפה. מדי פעם מוצגת בקניון ממילא תערוכות אמנות מסקרנות ומתקיימים מופעים מוזיקליים. בזכות הקירבה לשער יפו, מהטיילת של הקניון ניבטים נופיה של העיר העתיקה. קניון ממילא מצוי במרחק הליכה לא ארוכה מהכותל המערבי.
טלפון: 02-6360000
כתובת: יצחק קריב , ירושלים ,שדרות אלרוב , באזור הירושלים


לדף הבית של קניון ממילא אלרוב לחץ כאן

+ גן סאקר (אולמות מופעים)


על גן סאקר:
גן סאקר הוא הפארק העירוני הגדול בירושלים, הוא ממוקם בקרבת מרכז העיר, סמוך לשכונות קריית וולפסון, נחלאות ולקריית הממשלה. גן סאקר הוקם בשנת 1965 ונקרא על שם הארי סאקר, עסקן אנגלי-ציוני וחבר ההנהלה הציונית, שנפטר שנה קודם לכן. הגן תוכנן על ידי אדריכלי הנוף ליפא יהלום ודן צור, בסגנון של פארק אנגלי. הגן מושך פעילויות ספורט עממי ופנאי: יש בו מגרשי ספורט לכדורסל ולכדורגל, רחבת החלקה לסקייטבורדינג ולגלגיליות, מתקני משחקים לילדים ומתקני כושר.
טלפון: 02-6296666
כתובת: שדרות בן צבי יצחק 1 , ירושלים , , באזור הירושלים והסביבה


לדף הבית של גן סאקר לחץ כאן

+ שוק מחנה יהודה (מתחם קניות)


על שוק מחנה יהודה:
כשחושבים על ירושלים בדרך כלל עולים לראש שלושה סמלים: הכותל המערבי, מגדל דוד, ושוק מחנה יהודה. אבל בניגוד לשני הסמלים הראשונים, המייצגים את העבר של העם היהודי וירושלים, המקום שממנו באנו כעם, שוק מחנה יהודה מייצג היום יותר מתמיד את ירושלים של ההווה וירושלים של העתיד. מקום המשלב בצורה ייחודית בין נושן לחדשני, בין שוק לירקות ופירות למתחם אוכל ובילוי תוסס, ובתוך כל זה מצליח שוק מחנה יהודה לשמור על הגרעין החשוב ביותר לקיומו: להישאר אמיתי ואותנטי, עם הריחות, הטעמים והקריאות של המוכרים.
טלפון: 077-5448702
כתובת: , ירושלים , , באזור הירושלים
צפה במפת הגעה לשוק מחנה יהודה מתחם קניות


לדף הבית של שוק מחנה יהודה לחץ כאן
*הוראות הגעה ל "תיירות בירושלים" סרוק את הברקוד וההוראות הגעה יעברו אליך אוטומטית לסמארטפון.

SendToPhone.png

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution