תיירות במרכז

+ שוק האוכל בנמל (מתחם קניות)


על שוק האוכל בנמל:
שוק הנמל, בית לקולינריה ישראלית שנפתח בהאנגר 12. בואו לטעום, להריח ולהינות ממיטב הגבינות, היינות, הנקניקים והבשרים מתוצרת מיובאת ומקומית. תוכלו לשוטט בין הדוכנים, להתרווח עם קפה מול הים או לעצור באחת מהמסעדות ודוכני האוכל של השפים הטובים בארץ. שוק הנמל מציע מרכז סדנאות בישול וטעימות, ספרייה מקצועית וחנות לכלי בישול שישלימו את החוויה ויהפכו אותו לבית לקולינריה הישראלית.
טלפון: 03-5441505
פקס: 03-6059169
כתובת: התערוכה , תל אביב ,נמל תל אביב , באזור המרכז


לדף הבית של שוק האוכל בנמל לחץ כאן

+ נמל תל אביב (מתחם קניות)


על נמל תל אביב:
בשנת 2001 החליטה הנהלת "אוצר מפעלי ים" יחד עם עיריית תל-אביב-יפו לשנות את המצב ולהחזיר את הנמל העברי הראשון לעיר העברית הראשונה. הנמל שהפך מאז שנות ה-60 לחצר אחורית ומנותקת של העיר היה לאחר העיצוב המחודש המתחשב בסביבה, במבנים המקוריים ובמפגש הייחודי בין העיר, האנשים והים, לאחד ממתחמי הבילוי והפנאי היפים והתוססים ביותר בתל-אביב – יפו.
טלפון: 03-5441505
פקס: 03-6059169
כתובת: יורדי הסירה , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של נמל תל אביב לחץ כאן

+ נמל יפו (אטרקציות)


על נמל יפו:
נמל יפו נחשב לאחד הקדומים בעולם. למן התקופה הכנענית ועד ימינו פעל הנמל ברציפות כמעט, והוא אשר העניק ליפו את מעמדה ההיסטורי כעיר מרכזית באגן המזרחי של הים התיכון וכשער הכניסה המערבי של הארץ. אלפי שנים שימש הנמל דייגים, ספנים, סוחרים, צליינים, כובשים ומהגרים, שעברו בו בבואם ובצאתם. בתהפוכות ההיסטוריה ידע הנמל גם תקופות של שפל והזנחה. כיום, הודות למאמץ משותף של דייגי הנמל, תושבי יפו ואוהביה, ובזכות השקעה ותמיכה מצד עיריית תל אביב-יפו,
טלפון: 03-6832255
פקס: 03-6831337
כתובת: הצורפים 1 , תל אביב יפו , , באזור המרכז
אתר אינטרנט: נמל יפו לחץ כאן


לדף הבית של נמל יפו לחץ כאן

+ מתחם התחנה (אטרקציות)


על מתחם התחנה:
בין חוף הים לשכונות נווה צדק ומנשייה פעלה במקום זה משנת 1892 ועד 1948 תחנת הרכבת בקו יפו-ירושלים. היה זה קו הרכבת הראשון במרחב שבין טורקיה למצריים ואמצעי התחבורה הראשון להחליף את הגמל בהעברת משאות כבדים למרחקים. הרעיון להקמתה של מסילת הברזל הוצע לראשונה כבר בשנות ה-50 של המאה ה-19, על ידי משה מונטיפיורי, שביקש לפתח בארץ ישראל תעשייה מודרנית ונתקל בקשיים בשל מחסור באמצעים להובלת מכונות וחומרי גלם.
כתובת: יחיאל קויפמן 1 , תל אביב יפו ,נווה צדק - מתחם התחנה , באזור המרכז
אתר אינטרנט: מתחם התחנה לחץ כאן


לדף הבית של מתחם התחנה לחץ כאן

+ שוק הפשפשים (מתחם קניות)


על שוק הפשפשים:
שוק הפשפשים ביפו הוא שוק פשפשים בו נמכרים חפצים שונים, בגדים ופריטי ריהוט, חדשים ומשומשים. השוק שוכן במתחם הרחובות עמיעד, עולי ציון, יהודה מרגוזה ורחוב בית אשל ביפו. השוק הומה אדם בכל ימות השנה, והוא מוקד משיכה למבקרים, לתיירים ולחובבי מציאות וחפצי יד שנייה. סיורי מבקרים בסמטאות יפו עוברים פעמים רבות דרך השוק. החנויות והדוכנים קבועים בדרך כלל, אך ניתן גם למצוא בו דוכנים של כאלה המציעים באופן עצמאי את מרכולתם
כתובת: יהודה מרגוזה , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של שוק הפשפשים לחץ כאן

+ שוק הכרמל (מתחם קניות)


על שוק הכרמל:
שוק הכרמל בתל אביב הוא השוק המרכזי בעיר והגדול והידוע ביותר בגוש דן. הוא נמצא לאורך רחוב הכרמל, בין כיכר מגן-דוד לבין מסוף כרמלית וגן הכובשים, בואכה אזור מנשייה, והתרחב עם השנים גם לכמה רחובות סמוכים בשכונת כרם התימנים ושכונת נחלת בנימין. החלק הדרום מערבי של שוק הכרמל נקרא גם שוק עזה. השוק קרוי על שמו של הרחוב בו הוא מצוי. הרחוב נמשך במקור עד לאזור שכיום קרוי כיכר רבין. בשנות ה-30 שונה חלקו הגדול של הרחוב לרחוב קינג ג'ורג'.
כתובת: קינג גורג 1 , תל אביב , , באזור המרכז
צפה במפת הגעה לשוק הכרמל מתחם קניות


לדף הבית של שוק הכרמל לחץ כאן

+ בית ציוני אמריקה (אולמות מופעים)


על בית ציוני אמריקה:
מה זה בית ציוני אמריקה או בשמו החדש ZOA תל אביב . מרכז הקונגרסים הראשון משנות ה-50 הממוקם בלב ליבה של תל אביב. בשנים האחרונות עבר המתחם תהליך של התחדשות הן ברמת העיצוב האדריכלי והן ברמת המיתוג אשר מציב אותו בין מרכזי האירועים העסקיים האידיאליים. כיום, בית ציוני אמריקה הינו בית תרבות ומרכז כנסים הממוקם במרכז תל אביב ובו מגוון אולמות מאובזרים, אווירה אינטימית, כיבוד כשר, אינטרנט בחינם ופתוח גם בשבת. הבית נמצא קרוב לעורקי תחבורה מרכזיים ולתחנת רכבת השלום.
טלפון: 03-6959341
טלפון: 03-5402845
כתובת: אבן גבירול 29 , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של בית ציוני אמריקה לחץ כאן

+ כיכר רבין (אולמות מופעים)


על כיכר רבין:
כיכר רבין היא הכיכר הראשית של תל אביב, והיא נמצאת מדרום לבית העירייה, ברחוב אבן גבירול. הכיכר נקראה בעבר כיכר מלכי ישראל ושמה הוסב לכיכר רבין לזכרו של ראש הממשלה, יצחק רבין, שנרצח בשוליה בתום עצרת שנערכה בה. לכיכר צורת מלבן, ורוב שטחה מרוצף. בחלקה הדרומי של הכיכר נמצאת אנדרטת השואה והתקומה, יצירתו של הפסל יגאל תומרקין. האנדרטה היא בצורת פירמידה הפוכה (ניצבת על קודקודה), עשויה ברזל חלוד וזכוכית. בקצה הצפון-מזרחי של הכיכר, במקום שבו נורה ונרצח יצחק רבין, נמצאת אנדרטה לזכרו. בחלקה הצפוני של הכיכר נמצאת רחבה מוגבהת, המחברת את הכיכר לבניין העירייה.
כתובת: אבן גבירול 69 , תל אביב ,צמוד לבניין העירייה , באזור המרכז


לדף הבית של כיכר רבין לחץ כאן

+ לונה פארק תל אביב (אטרקציות)


על לונה פארק תל אביב:
חברת עיר השעשועים, נוסדה ב-1975, הינה הבעלים של פארקי השעשועים והבילוי המובילים בארץ: "לונה פארק" בתל אביב, עיר השעשועים שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את פארקי השעשועים במדינת ישראל, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים, בצד שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה. שמחה והנאה אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום לכם לשמחה גדולה ולהנאה צרופה, בכל פעם שאתם מבקרים באחד מפארקי השעשועים שלנו.
טלפון: 03-6427080
פקס: 03-6431884
כתובת: שדרות רוקח 84 , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של לונה פארק תל אביב לחץ כאן

+ כיכר השעון ביפו (אטרקציות)


על כיכר השעון ביפו:
כיכר השעון היא כיכר מרכזית ביפו, צפון מזרחית ליפו העתיקה. הכיכר נמצאת בקצה הצפוני של רחוב יפת ובקצהו הדרום-מערבי של רחוב רזיאל, שהיה בעבר חלק מן הדרך הראשית מיפו לפתח תקווה ולשכם. הכיכר קיבלה את שמה בשל מגדל השעון שבמרכזה, שנבנה לרגל מלאת 25 שנים לשלטון הסולטאן הטורקי עבדול חמיד השני, אבן הפינה הונחה בשנת 1900 והבנייה הושלמה בשנת 1906. הכיכר והשעון נבנו יחד עם עשרות מגדלי שעונים נוספים ברחבי האימפריה העות'מאנית.
כתובת: יפת 1 , תל אביב יפו , , באזור המרכז


לדף הבית של כיכר השעון ביפו לחץ כאן

+ סינמה סיטי (אטרקציות)


על סינמה סיטי:
הסינמה סיטי מהווה את מתחם התרבות, הקונגרס\ים, הקולנוע והבילוי היחיד מסוגו בעולם, והראשון בישראל. המתחם כולל 23 בתי קולנוע ברמת גימור מהגבוהות בעולם ונפרש על פני שטח של 20,000 מ"ר . בתי הקולנוע הוקמו ע"י היזמים חברת "מזל סיוון השקעות בנכסים 2000 בע"מ", חברת "יונייטד קינג פילם בע"מ" וחברת "מטרופולין פילם אקספורט" מצרפת. בתי הקולנוע מכילים כ- 3000 מקומות ישיבה.
טלפון: 03-6992122
פקס: 03-6991619
כתובת: , הרצליה ,בניין הרב מכר הישן, ליד תחנת הדלק , באזור המרכז
אתר אינטרנט: סינמה סיטי לחץ כאן


לדף הבית של סינמה סיטי לחץ כאן

+ חוף מציצים (חופי רחצה)


על חוף מציצים:
בחוף מציצים אפשר לראות את תל אביב .יש בו קצת מהכל: צעירים, ילדים, מתעמלים מבוגרים, סלבז, דתיים מעבר לגדר, והרבה פוזה. מה שאין פה זה הצריף של אביגדור, שבו צולם הסרט שנתן לחוף שרתון הישן את שמו. החוף אינו אידיאלי לחובבי שחייה. המים במפרץ רדודים ולא תמיד נקיים. בעוד שבחלק הצפוני של החוף יש בעיקר משפחות, חלקו הדרומי שייך לצעירים. נרגילות, מטקות, שש בש, הכנה לפסיכומטרי. בתל אביב אף אחד לא צועק על מי שמורידה את חזיית הביקיני "היי, גברת, מה את עושה", אבל יש קטעי חוף שבהם זה מקובל יותר. פה למשל. ויש משהו תל אביבי מאוד בזה שהציצים במציצים הם בצמוד לגדר של החוף הנפרד.
כתובת: הירקון , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של חוף מציצים לחץ כאן

+ חוף גורדון (חופי רחצה)


על חוף גורדון:
בימות הקיץ יש פה אנשים שפותחים את הבוקר לפני השמש. יש מי שכבר סיים שחיית בוקר ודופק עם המטקות עוד לפני שהקרניים הראשונות נושקות לחול החרוש. "לא הרבה זמן, רק ארבעים שנה", גומר עם המטקות. צעירים ומבוגרים צועדים הלוך ושוב לאורך החוף. בשבע לפנות בוקר יש יותר כובעי ים במפרצון של גורדון מאשר בכל המפרצונים האחרים גם יחד, אף שתחנת ההצלה של החוף הזה כבר לא נפתחת. אולי בגלל מספר השוחים הגבוה סגרו דווקא את התחנה הזאת כשהחלה השביתה האיטלקית של מצילי תל אביב. לא נראה שמישהו שיער שהשביתה תגיע לשנתה השלישית, ומאז רק כמחצית מסוכות ההצלה בתל אביב מאוישות.
כתובת: , תל אביב , , באזור המרכז


לדף הבית של חוף גורדון לחץ כאן
*הוראות הגעה ל "תיירות במרכז" סרוק את הברקוד וההוראות הגעה יעברו אליך אוטומטית לסמארטפון.

SendToPhone.png

 

הורד את סורק הברקודים המועדף על מגיעים בקליק (לאפל\אנרואיד\ווינדוס מובייל)


מנקים את העולם 2012הכי נצפים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
מתחם קניות
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
אולם וגן אירועים
פידבקים
פידבק
אני בעל אולם בירושלים ואני מקבל הרבה פידבקים חיובים מלקוחות ואורחים שהם הגיעו בקלות בזכות מגיעים בקליק
מאתליאור , בתאריך 12/09/2012

פידבק
איך לא חשבו על זה קודם .... ממש אפליקציה פשוטה להפעלה
מאתאבי , בתאריך 26/08/2012
הדוא"ל שלנו : info@dbr.co.il
טופס יצירת קשר
 
שימו לב: למניעת אי נעימות
ההודעה מגיעה לאתר מגיעים בקליק ולא לבית העסק איתו אתם מנסים ליצור קשר
בחר נושא :
שם ושם משפחה:
מספר טלפון:
דוא''ל:
vaildCode:
תוכן ההודעה:
 
נבנה ע'י DBR Smart Solutions עיצוב אתרים, מפת אתר
Created By DBR Smart Solutions Web Design,     Designed by: DBR Smart Solution