אטרקציות בצפון לימי כיף וגיבוש

אילו  אטרקציות בצפון מתאימות לימי כיף וגיבוש?

לשאלה זו יש אין ספור תשובות התלויות במשתנים שונים: קהל היעד, הגיל, ההעדפה, מספר הימים, התקציב ועוד. עם ילדים (שלא תדעו מצרות...) או בלעדיהם - הצפון שופע אטרקציות מכל סוג: באוויר, ביבשה ובים.

לימי כיף וגיבוש עשויים להתאים מתחמים כגון חוות רכיבה או קמפינגים, שבהם ניתן לקיים סדנאות, הפעלות, הרצאות ולשלב בהן ארוחות, שיט, רכיבה על סוסים ועוד. ניתן לשלב פעילות אתגרית בשיט אבובים, רפטינג באזור הגליל העליון. ניתן לקיים ימי כיף וגיבוש בגני חוגה, בית לחם הגלילית, בגן השלושה, במעיין חרוד, בשמורת טל, על גדות נחל האסי בקיבוץ ניר דוד (שבו נמצא גם גן גורו שבו יש בעלי חיים מאוסטרליה), על שפת הים בחופי הצפון, יריד אמנות ואוכל בימי חמישי במתחם הסראיה העתיק בבית שאן.

בצפון מוצעים מתחמים רבים ובהם ניתן לקיים טיולי גיפים, הליכה רגלית במסלולים שונים וטיולי שטח ייחודיים בצפון, כגון: בעקבות לוחמים, בין מקורות מים, במטעיה השופעים עתירי הפרי של רמת הגולן מוצע קטיף פרי עצמי שעשוי להיות חוויה לכל המשפחה.

כיף מגבש וגיבוש בכיף

קבוצות מאורגנות וועדי עובדים, תלמידי בתי ספר וחיילים - הכול יכולים למצוא בצפון שפע של אטרקציות לכייף ולגיבוש. סוכני תיירות עומדים לרשותכם לספק לכם מידע וייעוץ על אודות סדנאות והפעלות שונות לחוויה מלכדת ומגבשת, שבה נכרכים זה בזה הכיף והגיבוש. ניתן ומומלץ לשלב ארוחה טובה, אם בחיק הטבע ואם במסעדה טובה, סדנת צחוק, הופעת אמן, הרצאות בנושאים אטרקטיביים, סדנאות מגע ועוד.

אחת החוויות המעצימות והמהנות היא חוויה ממונעת - בטרקטורון, בגיפ (פתוח או סגור) או ריינגר. מפעיליהם מצוידים בכל האישורים הנדרשים ומוודאים כי בכל עת תישמר הבטיחות ברמה הנדרשת. מדריכים צמודים ילמדו אתכם כיצד לתפעל את הרכבים הממונעים, יתלוו אליכם לטיולים על גבם ויעצרו, להנאתכם, להפסקות קצרות לשתייה ולהתרעננות.

מגע המים וה... אצבעות

הצפון שופע מקורות מים רבים. ניתן לערוך הפלגה בכנרת או בים התיכון, לשוט בקייקים, לעשות רפטינג, ליהנות מבריכות השחייה בקיבוצים ובצימרים, ליהנות בלונה גל, במרכז קנדה, בחוף גיא ובמקומות מימיים אטרקטיביים נוספים.

יש מי שעבורם ימי כיף לא ראויים לשמם אם לא כלול בהם בילוי בספא בכלל ובעיסוי מפנק בפרט. מרחצאות כגון חמי טבריה וחמת גדר מרפים את הגוף ומרגיעים את הנפש. גם במתחמי אירוח שונים כגון בתי מלון וצימרים תוכלו ליהנות מעיסויים שונים, לרבות אם שמנים, מטיפולי שיאצו, רפלקסולוגיה ובכלל - ליהנות מהבילוי בספא שכל כולו חגיגה לגוף ולנפש.

עבור רבים, עצם היציאה לצפון מאפשרת להם לחוות ולחגוג את עצמת הטבע ויופיו. גם אם אינכם מתכננים את יום הכיף לפרטיו – תוכלו להתגלגל בכבישים ובכל מקום שתבחרו לעצור בשוליו יעניק לכם הטבע את מתנותיו הבלתי מתכלות. בילוי נעים!

עקרונית, ניתן לארגן ימי כיף וגיבוש באופן עצמאי אבל מי מכם שרוצים להפיק ולמצות מהיציאה אליהם את המרב ואת המיטב, מוזמנים לפנות אל אנשי מקצוע האמונים על ארגון והפקה של ימים כאלה.